گاهی هم لازم است اشتباه كنيم!

يكی از فيلسوفان آلمانی عقيده داشت: «وقت ما ارزشمندتر از آن است كه به بحث در مورد هر چيز صرف شود. بشر جايز الخطاست».<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

افرادی هستند كه اصرار دارند در مورد هر چيز و هر مطلب جزئی نيز اشتباه نكنند و اغلب به خود اجازه اشتباه نمی دهند. آنچه آنها با اين رفتار به آن دست می يابند، ترس از پيشروی  به جلو است. ترس از اشتباه كردن درِی است كه ما را در قلعه حد وسط محبوس می كند. اگر بتوانيم بر اين ترس غلبه كنيم، گامی ارزنده در مسير رهايی برداشته ايم.

/ 6 نظر / 7 بازدید
حسين

بيشترين مانع ترس از اشتباه کردن موضوع تغيير است.سختی تغيير از يک وضعيت موجود به يک وضعيت ديگر.در وبلاگ خودم در اين مورد خواهم نوشت.

صدری زاده - مقالات

سلام . ديکته نانوشته غلط نداره . خالی بندی هم سرقلفی نمی خواد ! . . . ترس از تصادف نبايد مانع رانندگی شود و ترس از غرق شدن نبايد مانع شنا کردن در آب و خلاصه اينکه انجام کار به جرات و جسارت و شجاعت نياز دارد . به خصوص قدم گذاشتن در راهی ناشناخته در جوامع توسعه نيافته . موفق باشيد .

Dariush

سلام با اينكه تجربه معلم بدي است چون اول امتحان مي كند بعد ياد مي دهد! ولي انسان با تجربه كردن پيشرفت مي كند. امروز براي اولين بار وب نوشت شما را خواندم واقعاٌ زيبا بود . موفق باشيد.

دختر زرتشت

اما آدما بايد سعی کنن که اشتباه نکن . چون گاهی وقتها بی توجهی و نترس بودن باعث دردسر ديگران ميشه

hosein

چه وب لاگ با حالی داری. وقت کردی به ما سر بزن

hosein

چه وب لاگ با حالی داری. وقت کردی به ما سر بزن