خیلی عجیب!

با یک مشتری یزدی قرار جلسه داشتم. روز قبل از جلسه، کارشناس آن شرکت تماس گرفت و گفت که یکی از اقوام مدیر عامل به رحمت خدا رفته و ایشان مجبورند به یزد بروند و خواستند که جلسه را برای هفته آینده تنظیم کنیم؛ در نتیجه قرار لغو شد.
هفته بعد کارشناس آن شرکت که با هم دوست هستیم تماس گرفت تا جلسه را مجددا تنظیم کنیم. درباره مدیر عامل پرسیدم، گفت عمه های ایشان یک خصوصیت استثنایی دارند، به این ترتیب که وقتی فوت می کنند و گواهی دفن صادر می شود، ناگهان به زندگی بر می گردند و مراسم عزاداری تبدیل به مراسم شادی می شود. پس از آن ماجرا، مدتی نسبتا طولانی در قید حیات هستند تا اینکه دفعه بعد فوت قطعی کنند.
هفته گذشته هم یکی دیگر از عمه هایشان از دنیا رفتند و همه جمع شدند که دوباره به زندگی بازگشتند. با توجه به این که حالشان خیلی بد بود، یک هفته همه اقوام انتظار کشیدند تا شاید دوباره از دنیا بروند، ولی ظاهرا حالشان رو به بهبودی بود و همه به شهرهایشان بازگشتند!

پی نوشت:
خدایا، نعمت مرگ خوب را نصیب همه بفرما!

/ 6 نظر / 27 بازدید
آیینه

شاید بدبین شده ام ولی باورم نمی شه[متفکر].اگر این طوری یود تا حالا 100 دفعه تلویزیون نشونشون داده یود.

امیرعلی

آمین! با نظر "آیینه" تا حدی موافقم. احتمالا اصل داستان و به صورت یک مورد صحیح بوده است و باقی موارد حاصل یک کلاغ چهل کلاغ ایرانی. شخصا اگر جای شما بودم موضوع را پیگیری می کردم و از ان طرف ماجرا را به دوستان خبرنگارم لینک می کردم (آدم که مثل من بیکار باشد همین می شود دیگر). با مرگ خوب و عاقبت به خیری به شدت موافقم و البته آرزومندش!

حجازی

پیش میاد کسی بعد از مرگ زنده بشه . مثلا هفته پیش در خبرها آمده بود: كودكي برزیلی در مراسم خاكسپاري‌اش زنده شد . اما اینکه این جور مردن یک رسم خانوادگی بشود ........

برومند

درود آموختم سپاسگذارم همیشه سالم ، شاد موفق باشید

از سرزمینهای دور

خدایا...عاقبت ما را ختم به خیر بفرما...