پول بهتر است يا ثروت؟

بر همگان واضح و مبرهن است كه ثروت بهتر از پول است چون انسان ثروتمند، حتما پولدار هم هست ولی انسان پولدار لزوما ثروتمند نيست. ثروتمندان به فكر خريد ويلاهای جديد و خودروهای آخرين سيستم هستند در حالی كه پولداران سعی می كنند با كمك وام، فروش طلا و ... سرپناهی برای خود دست و پا كنند و با كمی قرض و قوله يك چهارچرخه نيز تهيه نمايند.
البته متاسفانه هنوز هم انسانهایی مشاهده می شوند كه  پول و ثروت را رها كرده اند و به علم و انديشه و هنر می پردازند كه خوشبختانه با توجه به روند نزولی تعداد آنان می توان اميدوار بود كه تا چند سال آينده ديگر اثری از آنان در كشور باقی نماند.

/ 10 نظر / 8 بازدید
مشکسار(ISO 9001:2000)

سلام.آره آقا، علم انديشه رو بيخيال...اين روزها همه تو کار ساخت و ساز و مقاوم سازی! و معامله هستند. توصيه من هم به شما اينه که حالا که يک وبلاگ عام المنفعه رو مديريت می کنيد حداقل اون رو تبديل به Ecommerceکنيد.مثلا دو گيگ سينرژی رو بيست ميليون تومان بفروشيد.دوره،دوره معامله هست.ما هم توی سايتمون ايزو می فروشيم،ایزو ۹۰۰۰ کیلویی ۱۵ میلیون، با دوره آموزشی ۲۰ میلیون.ضمنا به کليه سايتها ايزو داده می شود.برای دوستان و آشنايان بدون آموزش ۲۵ ميليون.برای سايتهايی که محيط زيست رو آلوده می کنند مثل سايتهای سياسی ملی مذهبی، ايزو ۱۴۰۰۰ با نرخ های متفاوت از ۴۰ ميليون به بالا داده می شود.کار از اين بهتر؟

Dark Temple

حتمآ به اين لينک سر بزن ۰۰۰ http://www.iranclip.com/yc/viewid.pl?clipid=452&sid=19492913743776

س.ر.حسيني

سلام .متشكرم كه بازديد فرموديد.متن مختصر و مفيد شما نيز قابل تامل و تفكر است. ضمناً در مورد اين كه چرا عكسها قابل رويت نمي باشند , بايد بگويم كه حقيقتاً نمي دانم فقط بايد بگويم كه يكي ديگر از دوستان نيز همين مسئله را به حقير يادآور شده بود. من خودم هر زمان كه چك مي كنم عكسها Lode شده و قابل رويت است.به هر حال اميدوارم كه اين مشكل نيز به لطف پروردگار بر طرف گردد.موفق باشيد.

mahdi

جالب بود!!! سلام. مطلب جديدم در مورد مديريت منابع انسانيه. منتظر نظرتون هستم.

صدري زاده - از رودكي تا شهريار

سلام . نظر مهندس مشكسار خيلي جالب است . فكر مي كنم ما هم جزو ثروتمندان تراز اول مملكت هستيم . چون وبلاگ داريم و هر چه دلمان خواست مي نويسيم و مي فروشيم ! بيچاره فقرا كه مهماندار هواپيماي خصوصي شان سرما خورده است و فيوز ويلايشان پريده و چرخ ماكسيمايشان پنچر شده و برج هايشان روي دستشان باد كرده و . . . !

نيما

سلام. تا حالا به اينش فکر نکرده بودم...

مشکسار

بازم سلام. نه مهندس. متاسفانه امسال نتونستم توی کنفرانس شرکت کنم.اما تعدادی از مقاله ها رو از روی سايت iranqnet گرفتم.حق با شما بود. دوباره مطالب تکراری، دوباره مقالات بی محتوی و کمتر به مفهوم پرداخته شده بود.

خیابان دراز

سلام.آقا مجيد چطوری ؟خيلی خيلی ببخشيد. نتونستم به شما سر بزنم .تو اين دوره زمونه هم پول خوبه و هم ثروت.عجب آهنگی گذاشتی

راه ميان‌بر

مجيد عزيز،‌ كاملا درست است. من قبلا در نوشته‌هاي وبلاگ و نيز در راهنمايي كه نوشته‌ام گفته‌ام كه تنها جايي كه پزشكي رايج خيلي خوب و موفق عمل كرده در همين واكسيناسيون است كه خيلي بيشتر از ساير روش‌هاي پزشكي به هوميوپاتي نزديك است. البته واكسيناسيون در اشخاص توليد عوارض مي‌كند، چون به شكل هوميوپاتيك نيست، ولي داروهاي هوميوپاتي همان عوارض را هم توليد نمي‌كند. به هرحال سعي مي‌كنم در يك نوشته مستقل، شباهت‌ها و تفاوت‌هايشان را بيان كنم. ممنونم.

حوا

همیشه بکر می نویسید و من هم همیشه از خوندنش لذت می برم ولی به خاطر سرعت زیاد اینترنت!! نمی تونم پیام بذارم به هر حال به خاطر خوش فکری تون تبریک می گم .