سال نو شما پربركت باد

كلمه "بركت" از آن كلمه هايی است كه دارد در زبان فارسی كم مصرف می شود. نياكان ما بجای حسابگری، بجای دو دو تا چهار تا كردن و بجای پرداختن به كميت زندگی، از خداوند برای خود و ديگران طلب بركت می كردند تا كيفيت زندگی را افزايش دهند.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

آرزوی مبارك بودن سال نو نيز از همين ريشه مي باشد و طلب بركت در سال جديد برای ديگران است. من نيز از خداوند می خواهم تا در سال جديد به عمر، مال و علم شما بركت دهد. اميدوارم راههای خير همواره به روی شما گشوده باشد، بادها پشتيبانتان باشند، آفتاب چهره شما را گرم كند و دلتان به وسعت درياها، به سبزی جنگلها و به استواری كوهها باشد.

/ 6 نظر / 7 بازدید
جواد عباسی

با سلام . سال نو را به شما تبریک می گویم و امیدوارم سال دیگر به مانند امسال از مطالب جالب وب لاگ شما بهره مند شوم . بی تعارف بسیار وب لاگ جالبی دارید . من تازه وب لاگی در زمینه مهندسی صنايع درست کرده ام ولی هنوز طريقه لينک دادن در پرشين بلاگ را بلد نيستم . اگر ممکن است مرا راهنمايی کنيد .

صدري زاده - مقالات

سلام . سال نو مبارك . در مورد خلاصه نويسي بايد عرض كنم كه دو دليل دارد : يكي را كه شما هم اشاره كرديد به خاطر محدوديت حجم اعمال شده از طرف پرشين بلاگ است . دوم اين كه وبلاگ مرتب گردگيري مي شود و اين فرصت را پيدا مي كنم كه مطالب مورد علاقه ي خودم را در سايت قرار دهم . اين دليل دومي خيلي مهم تر است . چون نمي توانم باب ميل ديگران بنويسم و از آن گذشته همه چيز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر زاده نشده اند .

س.ر.حسيني

سلام.بنده نيز سال جديد را خدمت شما عزيز تبريک عرض می کنم و اميدوارم همچنان که شما دوست مهربان دعا فرموديد ،خداوند در سال جديد به عمر، مال و علم هم مردم ما بركت دهاد. انشاا... موفق و پيروز باشيد.

ehsan

سلامومن دوباره اومدم.من همون خيابان دراز هستشم با آدرس جديد....لينک وبلاگ شما رو هم دادم..خدانگهدار

ehsan

يادم رفت اين هم آدرس جديد من... longstreet.blogfa.com

حسين

مجيد عزيز من هم سال پر برکتی را برای شما و خانواده محترمتان آرزو دارم ...