از خود گذشتگی صنعتی!

برق کارخانه‌مان به طور رسمی از ساعت ١١ صبح تا ٧ بعد از ظهر قطع می‌شود. ظاهرا وزارت صنایع، به نمایندگی از صنعتگران به وزارت نیرو اعلام کرده‌اند که برای جلوگیری از قطع شدن برق منازل، برق کارخانه‌ها را قطع کنند!

پی نوشت:
........................ سانسور شد!

 

این رباعی را راه میانبر به صورت خصوصی یادداشت گذاشته بود که با کسب اجازه، عمومی کردم:
ای آنکه ز خود گذشتگانی، خوش باش
بی برق، بمانده ای زمانی، خوش باش
گر صنعت کشور به فغان رفت چه غم
داریم بسی متاع چاینی، خوش باش!

/ 12 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میثم

ای آقا! مگه قراره مملکت صنعت هم داشته باشه؟! چرا خون خودت رو کثیف میکنی؟! تازه مگه بده به فکر خانواده شمان که توی خونه گرمشون نشه؟! هفته پیش به یکی از دوستان توی مپنا زنگ زدم گفت از صبح تا ساعت 3 بعدازظهر برق نداریم. و چون برق نداریم تلفنمان هم قطع است! این در حالیه که از معاون وزیر نیرو نامه اومده که باید در ساخت نیروگاه ها باید تسریع بشه که حتما امسال وارد مدار بشن!!!

از سرزمینهای دور

برق منزل ما و برخی دیگر از مردم!! هم در همین ساعات بصورت غیررسمی قطع میشه. ما فکر می کردیم برق ما رو قطع می کنن که کارخونه ها از کار نیفتند!! ممنون که ما رو از اشتباه در آوردین. حالا با این تفاسیر کیا برق دارن؟؟!!

امیرعلی

سلام! این قطع برق چندان هم بی برکت نبوده است، حداقل بعد از چند ماه کرکره وبلاگ را بالا زدید! قبلا عرض کرده بودم که رییس این دولت پوولیست است، برنامه های دولت هم پوپولیستی است. گور پدر تولید و تولید کننده و کارآفرین! مهم این است که صدای عوام در نیاید! ... یا علی مدد!

از سرزمینهای دور

آقا میگن برق اومد!! صلوات بفرست... حرف سیاسی هم نزن!!

احمد شریفی

تازه مهندس خبر خوش اینه که قراره زمستون هم گاز رو قطع کنند! .....(همون پی نوشت شما بود که من هم حذفش کردم) راستی مهندس، آدرس وبلاگ من عوض شده. آدرس جدید: http://asharifi.wordpress.com/ فید وبلاگ: http://feeds2.feedburner.com/sharifi123 موفق و پیروز باشید

آیینه

بالاخره شما هم به سانسور روی آوردید... فکر کنم تا چند وقت دیگه به نوشتن این سانسور هم رو می کنید.اخه تحمل ادم هم حدی داره دیگه.

میثم

آقا من وبلاگ شما رو ميبینم به خودم اميدوار ميشم! چون حداقل ماهي يه بار رو مي نويسم!

آیینه

ایمیل هاتون به روزه ولی وبلاگتون [ناراحت]. به روزش کنید لطفا.

شادمهر

سانسور شد يا مسدود شد!!

آیینه

[خمیازه]