برنامه ريزی عصبی‌كلامی (۳)

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

آنتونی رابينز در كتاب "بسوی كاميابی" می نويسد:

كارل والندا سالها با موفقيتی كم نظير، پروازهای مختلف هوايی را انجام داده بود و يك بار هم به عدم موفقيت فكر نكرده بود. فكر سقوط حتی در مخيله او نمی گنجيد.

چند سال پيش، مكررا به همسرش يادآور شد كه خود را در حال سقوط هواپيما ديده است. پس از آن مرتبا منظره سقوط در نظرش مجسم می شد. سه ماه پس از اولين باری كه اين موضوع را به همسرش گفت،‌ هواپيمايش سقوط كرد و جان خود را از دست داد.

بعضی ها ممكن است اين را يك اخطار غيبی بدانند. يك نقطه نظر هم اين است كه بگوييم وی به طور مداوم يك تصوير يا پيام منفی را به سيستم عصبی خود منتقل می كرد و در نتيجه روحيه ای پيدا كرد كه موجب سقوط وی گرديد. او با اين پيام، راهی تازه به مغز خود نشان داد و سرانجام،‌ مغز وی آن راه را رفت.

ادامه دارد...

يک شرکت صنعتی قصد استخدام يک مهندس صنايع آقا، آشنا به سيستمهای مديريت کيفيت را دارد که فارغ التحصيل بوده و مشکل نظام وظيفه هم نداشته باشد. علاقمندان می توانند رزومه خود را به اين آدرس ارسال نمايند
/ 3 نظر / 10 بازدید
AFSHIN

سلام به وبلاگتون يک نگاه کلی کردم بايد مطالبه مفيدی داشته باشه حتمآ به صورت off lin مطالعش می کنم.

عليرضا

سلام ما هم دو نفر مهندس صنايع كه حداقل يكسال سابقه داشته باشن و مشكل نظام وظيفه هم نداشته باشن لازم داريم اگه پيدا كردين به ماهم معرفي كنيد.

افشين

آقا عجب داستانی شده واقعاْ نيروی کار متخصص سخت گير می ياد. ما هم چند وقته دنبال يک ليسانس/ فوق ليسانس مديريت صنعتی/ آشنا با مديريت منابع انسانی هستيم ولی تا حالا نتيجه رضايت بخش نبوده. اگه کسی سراغ داشت در وبلاگ من کامنت بذاره یا ای میل بزنه. ممنون