امواج پیرامون ما

تصور کنید در یکی از خیابان‌های تهران راه می‌روید. با یک حساب سرانگشتی ببینید چه امواجی شما را احاطه کرده‌اند:
شبکه‌های رادیو و تلویزیون محلی، امواج اپراتورهای تلفن همراه، شبکه‌های وایمکس، بیسیم‌های پلیس و نیروهای امدادی، شبکه‌های وایرلس شرکتها، رادار فرودگاهها، امواج جی پی اس، ماهواره‌های تلویزیونی و مخابراتی و ...
این لیست ناقص، تازه امواجی است که خودمان ایجاد کرده‌ایم. به این لیست می‌توانید اثر جاذبه و الکترومغناطیس زمین و ماه و کرات دیگر را هم اضافه کنید. از میزان انحراف قطب‌نما و جذر و مد می‌توان گفت اثر آنها کم نیست.
در مرحله بعد، می‌توان به اثرات ماوراء الطبیعه هم اشاره کرد. به قول دکتر اصغر پور، در هندسه سه بعدی ما، امکان درک بعد چهارم وجود ندارد و بعید نیست همزمان با ما حیات باشعورتری در بعد چهارم یا پنجم وجود داشته باشد که ما توانایی درک آن را نداریم.
واقعا این امواج چه اثری بر جسم و روح ما دارد و از آن بالاتر، ما کجای این جهان هستیم؟

/ 7 نظر / 33 بازدید
میثم

آقا اضافه بفرمایید پارازیتهای عزیز و مهربان را! من از برخی پزشکان شنیده ام که یکی از علل سردردها همین امواج متعدد پیرامون ماست.

شادمهر

ازحكيمي پرسيدند: چرا وقتي عصباني هستيم فرياد مي زنيم؟ گفت: چون در هنگام خشم دلهايمان از هم دور ميشود!! از پارادوكسهاي زمانه است كه هرچه اين امواج ارتباطي بيشتر ميشوند، ما از هم دورتر و دورتر ميشويم!

آیینه

من بیشتر روزها موقع برگشتن به خانه سردرد می گیرم.فکر می کردم مال بنزین غیر استاندارده ولی گویا تاثیر امواج بیشتره

میثم

آقا خیلی کم کار شدید ها! در مبلغ اضافه کاری سر برجتان لحاظ خواهد شد!

امیرعلی

سلام علیکم! 1- ظاهرا مجموع نوشته های من و شما عدد ثابتی است. این مدت که من نمی نوشته ام، شما خوب می نوشته اید. لابد حالا که من نوشته ام شما قطع می کنید! اگر چنین باشد، ترجیح می دهم ننویسم تا شما بنویسید. هم خودم لذت ببرم و هم دعای خلق الله پشت سرم باشد. 2-کلی سیاه نمایی کرده اید ها! خب این امواج برای رفاه حال مردم و صیانت از فضای اخلاقی ارسال می شود. هدف هم که می دانید وسیله را توجیه می کند. 3- این ماجرای بنزین که خانم آیینه فرمودند خیلی مفرح است. بیچاره وزارت نفت هم به دلایل روشنی نمی تواند از خودش دفاع کند. بنرین پتروشیمی ها (چه بی کیفیت باشد چه نباشد) که اصلا در تهران توزیع نمی شود. جوری توزیع می شود که شما اگر 100 لیتر هم باک ماشنتان جا داشته باشد، به تران نرسید با آن بنزین. خدا پدر شهرستانهای دورافتاده را بیامرزد! ......... یا علی مدد!

شادمهر

چقدر بايد تصوير كنيم..... هربار مي آييم اينجا با اين جمله روبرو ميشويم" تصور كنيد در ..."!!!!

محمد

سلام چون علاقمند به مقوله سبنرژی هستم . در تکمیل کارهای تحقیقاتی ام در نت جستجو میکردم بطور اتفاقی به اینجا رسیدم. بعضی از مطالبت را خواندم جالب بود .شاد و سلامت باشی[گل]